Adobe Photoshop Lightroom CC 3.4

452

Lightroom — додатку для мобільних пристроїв доступні всі приголомшливі функції Adobe Photoshop, що дозволяє обробляти фотографії на професійному рівні прямо на смартфоні і планшеті і ділитися знімками з іншими користувачами. З функцією HDR для роботи з Raw-зображеннями ви отримуєте універсальний фоторедактор. Вам доступні приголомшливі можливості фотозйомки, висока якість обробки, а також безліч інструментів для максимально точного редагування зображень.

Інструменти для втілення ідей.

  • Створюйте виразні зображення за лічені секунди за допомогою різних інструментів: як готових стилів, так і складних корекцій.
  • Вільно експериментуйте з зображеннями, адже ви зможете повернутися до оригінальної версії одним клацанням миші.
  • Знімайте яскраві моменти вбудованої в додаток камерою Adobe, а потім легко діліться роликами з друзями. Оцініть наші 5 спеціальних стилів, створених за технологією Photoshop, які можна переглянути та застосувати прямо під час зйомки, а при необхідності пізніше додатково відредагувати повнофункціональних можливостей, які дозволяють зберігати оригінальне зображення*.
  • Спростіть процес редагування і створюйте фотографії в єдиному стилі, застосовуючи часто використовувані правки відразу до декількох зображень.

Діліться фотоисториями.

  • Публікуйте фото в Instagram, Facebook, Twitter, Flickr і на інших ресурсах. Приєднуйтесь до нашої спільноти, додавши тег #lightroom.


Завантажити

Android 4.1+