8 Ball Pool 3.13.4

267
8 Ball Pool — кращий віртуальний більярд в світі тепер для Android. Грайте з друзями. Грайте з легендами більярду. Грайте став хітом більярд від Miniclip на своєму мобільному і станьте майстром гри! ЗМАГАЛИСЯ ОДИН НА ОДИН АБО В ТУРНІРАХ НА 8 ГРАВЦІВ

Відточуйте навички в ході тренувань, змагалися один на один з гравцями з усього світу або беріть участь в турнірах, виграючи кубки та ексклюзивні киї!

ВИГРАВАЙТЕ ІГРОВІ МОНЕТИ І ЕКСКЛЮЗИВНІ ПРИЗИ
Підбирайте кий і стіл по своєму смаку! У кожній партії один на один переможець отримує ігрові монети. Використовуйте їх, щоб потрапити на матчі більш високого рангу, де ставки вищі, або придбати нові предмети в магазині.

КИДАЙТЕ ВИКЛИК ДРУЗЯМ
Грати з друзями просто: зайдіть в гру, використовуючи аккаунт Miniclip або Facebook, і ви зможете кинути виклик друзям прямо в грі. Викликайте друзів на партію де завгодно і коли завгодно, і демонструйте свою майстерність.

ПІДВИЩУЙТЕ СВІЙ РІВЕНЬ
Використовувана в грі система рівнів завжди гарантує цікаві випробування. Вигравайте партії, щоб підвищити свій ранг і отримати доступ до ексклюзивних зали, де вашими противниками будуть майстри більярду.

Завантажити

Android 4.0.3+